Plastové plotovky v eshopu!

Plastový plot

Plastový plot

PVC plotovky od českého výrobce


Cenovou kalkulaci zpracujeme obratem a je zdarma!


Nechte si zaslat vzorek plotovek! Obsahuje všechna barevná provedení včetně komponent!

Plotové profily se vyrábějí z ušlechtilého tvrzeného PVC kvalitativně shodného s materiálem používaným pro výrobu plastových oken. Plotové profily jsou dostatečně houževnaté a síla obvodové stěny 2mm odolá velmi náročným pevnostním limitům. Plotové profily jsou opatřeny jedním středovým žebrem, které kromě zpevnění, slouží jako prostor pro ukotvení šroubu. Profily jsou také velmi vhodné pro použití na konstrukce posuvných vrat, mohou však najít i další uplatnění, jako předokenní ohrádky, hrazení kompostů, jako lavičkové latě, hrazení záhonů, výplně zábradlí teras a balkónů, mobilní plůtky (nízká hmotnost) aj. Naše profily splňují nejpřísnější evropské normy a také vynikají svou nízkou hmotností, dlouhodobou rozměrovou stálostí při působení povětrnostních vlivů a velmi malou náročností na údržbu.

Plastové ploty Horz

PVC plotovky a nosné profily

Barevné a technické provedení

Plotovky a plotové doplňky se vyrábí v barvách:
- červená pinie,
- dub,
- borovice,
- bílá,
- světle šedá,
- antracit.


PVC plotovky vyrábíme v rozměru 80 x 25 x 2 mm (šířka x hloubka x síla stěny). Plotovky jsou zakončeny oblými nebo plochými krytkami, které se do profilu lepí speciálním lepidlem.
Nosný profil 67 x 47 x 2 mm (šířka x hloubka x síla stěny), vyrábí ve stejných odstínech jako plotovky. Nosný profil je možné použít i jako sloupek. Nosný PVC profil musí být opatřen kovovou výztuhou, která se zasune do plastového profilu.
Mezi plastový a nosný kovový profil jsou vloženy PVC proužky, které plní funkci distančních výztuh zabraňující průhybu PVC sloupku proti prohnutí stěny při dotažení šroubu. PVC profily jsou z obou stran zakončeny krytkou odpovídající barvě profilů. V případě použití jako sloupek je profil shora opatřen speciální sloupkovou krytkou. K nosným profilům se plotovky uchycují šroubem, jehož délka odpovídá síle stěny nosného profilu. Na spojovací materiál – šrouby, se taktéž mohou použít krytky totožné barvy jako je barva profilů.

Montáž plotovek

Jak na to...

Ploty dodáváme jako stavebnici a samozřejmostí je doplňkový prodej – šrouby, silikon, akrylový lak, pozink výztuha a další.
Řežeme zdarma, nehradíte zbytkový materiál! Kalkulace je zpracována zdarma. Uvedené ceny jsou za 1 bm daného profilu, případně za 1ks. Dopravné je uvedeno v cenové kalkulaci v případě, že je předem uvedeno místo dodání. Cena dopravy je závislá na množství odebraného zboží a na vzdálenosti (počtu ujetých km).
Ke každé zakázce je účtováno balné ve výši 100 – 500 Kč dle objemu zakázky.
Použité materiály jsou velmi kvalitní, jedná se o nově vyrobený bílý nebo probarvený plast (PVC)! Námi vyrobené plotovky, nosné profily či sloupky jsou lehké, jsou odolné změnám klimatu a snadno se s nimi pracuje (1 bm našeho profilu 80 x 25 mm váží cca 450 g).

Ke stažení - návod na montáž PVC plotovek.

Ke stažení - PVC ploty a plotovky Horz - propagační letáček.

Pokud jste zakoupili již předem ZDARMA nařezané profily je postup následující:
1/ Naměříme délky nosných profilů tak, aby upevnění do sloupků (místo pro kotvící šrouby) zasahovalo dostatečně do plochy profilu a uřízneme délku profilu o 6 mm kratší než máme zaměřeno. Po nalepení krytek se profil o 6 mm prodlouží. Profily dodáváme opatřené ochrannou fólií, aby se při manipulaci a montáži povrch profilů nepoškodil.
2/ Ocelovou pozinkovou výztuhu 60 x 40 x 2 mm uřízneme o dalších 6 mm kratší než je délka plastového profilu. Je to z důvodu umístění koncovek - krytky, pokud by se stalo, že by byla výztuha uříznuta mírně šikmo.
3/ Zasuneme ocelovou výztuhu do profilu, vložíme po celé délce uříznutý vymezovací pásek a nalepíme krytky - koncovky speciálním přiloženým silikonovým lepidlem. Dáme pozor na správné množství lepidla, aby zbytečně přes profily nepřetékalo. Doba schnutí je minimálně 12 hodin. Používáme výhradně speciální silikonové lepidlo k tomuto účelu určené. Spoj je velmi pevný, stálý a odolný povětrnostním vlivům.
4/ Zvolíme si rozteče mezi jednotlivými plotovkami - mezery mezi plotovkami.
5/ Na připravené nosné profily položíme plotovky opatřené nalepenou koncovkou a usadíme na rozteče, které jsme si předtím zvolili. Montáž vždy začneme středovou plotovkou (případně středovými plotovkami, pokud jsou dvě a je sudý počet plotovek v plotovém poli). Plotovky připevníme dodanými samovrtnými šrouby. Pro snazší montáž doporučujeme předvrtání otvorů v plotovce i v nosném profilu vhodným vrtákem. Krajové mezery vyjdou s větší přesností, jestliže začínáme montáž středovou plotovkou.
6/ Na hlavice šroubů nalepíme krytky, případně je můžeme nalepit až po konečné montáži plotového pole do držáků na sloupcích. Doporučujeme držáky rovné - vodorovné či svislé. Nevhodné jsou držáky plotových polí kroucené - viz níže. Při použití tohoto typu držáků zůstávají na krajích plotových polí mezery až 6cm. Držák plotový

7/ Plotové pole (plotovky upevněné na nosných profilech s výztuhou) se upevní na kotvy sloupků šrouby a opatří se krytkou v barvě profilu. Ukotvení je velmi variabilní, proto není součástí našeho sortimentu.
8/ Ihned po provedení montáže doporučujeme u všech námi dodávaných profilů jejich ošetření bezbarvým akrylátovým lakem ve spreji. Tento lak udrží lesklý povrch profilů a živé barvy. Použití tohoto akrylátového laku je možné i po několika letech, kdy se na povrchu profilů objeví křídový povlak (zašedlý povrchový film). Tento lak částečně obnoví sytost barev a oživí strukturu povrchu. Lak se nanáší pouze v jedné tenké vrstvě tak, aby se lak sjednotil, ale nestékal po povrchu.

Údržba plastového plotu

Údržba spočívá pouze ve snadném čištění vodou, případně roztokem vody a odmašťovadla běžně používaného v domácnosti.
Výrobek odolává roztokům solí louhů a kyselin dle ČSN EN ISO 10545 - 13.

Po montáži doporučujeme ihned použít akrylátový lak pro zachování všech vlastností a výhod plastového plotu.

Vystoupení křídy a barevné změny na profilech nemohou být předmětem reklamace zboží.Bělavý povlak nebo vybledlé plotovky

Po určitém čase může dojít k výskytu bělavého povrchu na plotovkách. Nejedná se o vyblednutí plotovek, ale výstupu tzv. křídy na povrch materiálu. Tomuto jevu lze předcházet použitím akrylátového laku.
Doporučujeme použití bezbarvého akrylátového laku ve spreji na oživení struktury povrchu a barev. Profily poté mají výrazně barevnější a viditelnější strukturu, získají lesk a OŽIVENÝ vzhled po dobu několika následujících let.
Při použití jakéhokoliv přípravku či prostředku doporučujeme nejprve vyzkoušení reakce přípravku s materiálem PVC, na malém, méně viditelném místě.
Křídový (bělavý až šedavý) povrch na plotovkách není důvodem k reklamaci zboží.
Certifikace: Certifikáty vydal TZÚS Praha, státem autorizovaná zkušebna č. 204. Všechny komponenty tohoto systému odpovídají platným normám.

Fotogalerie

PVC plotovky "naživo"Vaše poptávka

Náležitosti poptávky

1/ Vzdálenost mezi jednotlivými sloupky = délka plotového pole
* Je nutné znát vzdálenost mezi sloupky, abychom dopočítali počet sloupků. Pokud nám sdělíte, že máte zájem o 100 m plotu, nelze pouze z této informace vytvořit cenovou nabídku.
* Vzdálenost mezi sloupky se měří nejlépe na dvou místech - od sloupku ke sloupku ve výšce jedné třetiny pole a od sloupku ke sloupku v horních dvou třetinách pole. Někdy se údaje liší o 0,5 - 1 cm, do poptávky uveďte vždy nižší hodnotu. Pro nás je tedy určující, pokud máte sloupky vlastní, tak vzdálenost od sloupku ke sloupku a měření nejlépe v místě spodních a horních úchytů plotového pole. Čisté délky objednaných profilů by měly být od skutečně naměřených o cca 5 mm kratší pro zamezení toho, že se profily mezi sloupky nevejdou.2/ Nosné profily plotovek
* Uvedete čisté délky dle pokrácení o 5 mm (viz. výše). Pro výšku plotovek do 145 cm stačí dva nosníky, pro plotovky vyšší než 160 cm je pak nutné použít tři nosné profily. Šrouby na jednotlivých plotovkách by od sebe neměly být vzdáleny více než 60 - 70 cm (rozteče nosných profilů).

3/ Vzdálenost mezi jednotlivými plotovkami = mezery mezi plotovkami
* Zde si musíte rozmyslet jaká vzdálenost mezi jednotlivými plotovkami bude pro Vás optimální. Můžete si pomoci nákresem na čtverečkovaném papíře v daném měřítku. Jestliže se šířky plotových polí liší, uveďte u požadovaných mezer nějaké rozmezí (např. 2,5 - 3 cm). Pokud je nutné dodržet na krajích plotového pole určitou mezeru, je nutné to do poptávky uvést.

4/ Barevné provedení, celkové provedení
* Rozhodněte se, jakou chcete barvu plotu. Pro začátek stačí zda bude bílý nebo jinak barevný. Barevné provedení má jinou cenu. Odstín je tedy vhodné vybírat již před zpracováním cenové nabídky. Pomoci Vám může i zaslání vzorku odstínů v požadovaných barvách.

5/ Výška (délka) plotovek
* Při měření plotovek je nutné brát na zřetel horní zakončení. Profily mohou být opatřeny oblou nebo rovnou krytkou, tyto krytky jsou započítány do koncové délky profilů. Profily Vám nařežeme na jakoukoliv délku dle Vašeho přání nebo lze odebrat z výroby profily 600 cm. Zadané délky uvedené v poptávce bereme jako délky včetně obou krytek.

6/ Zakončení plotovek
* Standardně jsou plotovky na spodní i horní hraně zakončeny rovným řezem, přičemž horní řez lze opatřit rovnou nebo oblou krytkou.

7/ Celková délka plotu
* Není podstatná, známe-li šířky a počty jednotlivých plotových polí.

8/ Spojovací materiál
* Uvedete, zda máte zájem o dodání zboží včetně šroubů a krytek těchto šroubů. Silikonové lepidlo na krytky dopočítáváme automaticky dle počtu objednaných plotovek.

9/ Doprava, převzetí zboží
* Upřesněte, zda budete mít zájem o dopravu, pokud ano, uveďte místo doručení, tedy kompletní doručovací adresu včetně PSČ. Cena za dopravu je závislá na hmotnosti a vzdálenosti (dle ceníku TOPTRANS). Případně uveďte osobní převzetí nebo jinou vlastní dopravu.

Objednávka

Možnosti objednání

Veškeré námi dodávané profily jsou vyráběné v ČR, jsou NOVÉ. Záruka na mechanické vlastnosti materiálu 5 let.
Na všechny profily zajišťujeme dopravu po celé ČR i SR, nebo je možné osobní převzetí přímo z výroby v Proboštově u Teplic.
Platby přijímáme výhradně převodem.
Nezávaznou cenovou nabídku zdarma získáte na základě Vaší poptávky zadané buď písemně mailem nebo telefonicky.

Kontaktní údaje:

Cenové nabídky, objednávky HORZ spol. s r. o.
Jitka Mazancová Ing. Petr Hokr
mail: pvcploty @ seznam.cz mail: ploty @ horz.cz
telefon: +420 603 440 829 telefon: +420 602 179 179
Prosím volejte: web: www.horz.cz
Po - So 08.00 - 19.00
Neděle emailem


V neděli využijte kontakt emailem, následující den se Vám ozveme.

Najdete nás i na Facebooku.


1/ Na základě vystavené cenové nabídky můžete zažádat o zaslání vzorků (odřezků plotovek) v požadovaném odstínu (odstínech) pro lepší výběr.
2/ Po obdržení cenové nabídky překontrolujte správnost zadaného zboží (velikost a barva profilů, délky a počty kusů…). Následně cenovou nabídku potvrdíte písemnou formou mailem. Objednání zboží lze provést i telefonicky - následně (po vystavení dokladů) musí být mailem také potvrzena. Nemáte- li možnost zasílání mailu, zakázka se stává závaznou až po uhrazení platby, veškerou dokumentaci obdržíte poštou. Dále zadáte fakturační adresu včetně PSČ, telefonický kontakt a pokud se liší místo dodání, uvedete i dodací adresu. Všechny údaje jsou povinné jak pro osobní vyzvednutí zboží, tak i pro objednávky se zajištěnou přepravou.
3/ Na základě Vámi zadaných údajů Vám bude vystavena závazná objednávka – kupní smlouva a faktura (případně zálohová faktura). Prosíme, překontrolujte správnost zadaných údajů. Vystavením těchto dokladů se stává objednávka ZÁVAZNOU s veškerými právními náležitostmi. Storno objednávky je možné zadat pouze písemně do 24 hodin od podání objednávky.
4/ Zboží je zadáno do výroby ihned po uhrazení platby faktury nebo zálohové faktury. Do jisté míry včasnou platbou ovlivníte dodací lhůtu. O přijetí platby a zadání zboží do výroby budete informováni mailem. Dodací lhůta je dle ročního období v rozmezí 3 - 6 týdnů. Přesnější lhůtu sdělujeme vždy při objednání zboží.
5/ Po dokončení výroby budete kontaktováni telefonicky. V případě, že byla na zboží vystavena zálohová faktura, obdržíte mailem fakturu s vyúčtovanou zálohou. Po uhrazení doplatku může být zboží osobně vyzvednuto ze skladu nebo předáno přepravci.
6/ Doprava zboží je prováděna přepravní společnosti (Top Trans, PPL nebo jiný dopravce). Cena dopravy JE zahrnuta v celkové ceně zakázky. Cenu dopravy vždy sdělujeme předem. Doplatek zakázky je také možné uhradit dobírkou dopravci. Hotovostní platby nepřijímáme.
7/ Při přebírání zboží od dopravce prosím zkontrolujte neporušenost balení. V případě, že je balení porušeno, nepodepisujte předávací protokol a společně s dopravcem překontrolujte, zda není obsah zásilky poškozen. V případě, že je vše v pořádku, podepište převzetí zboží.
8/ Pokud je zboží přepravou poničené, nepodepisujte předávací protokol a sepište s řidičem ihned reklamaci. Zboží je při dopravě pojištěno a pouze tímto způsobem může být případná reklamace vyřešena k Vaší spokojenosti.

Ceník

Položky plastové

Barva bílá
Barevné dekory
Plotovka 80 x 25mm
85,00 Kč/m
89,00 Kč/m
Nosný profil plotovek / sloupků 67 x 47 mm
85,00 Kč/m
89,00 Kč/m
Vymezovací pásek
15,00 Kč/m
15,00 Kč/m
 
Oblá krytka plotovky
14,00 Kč/ks
14,00 Kč/ks
Rovná krytka plotovky
11,00 Kč/ks
11,00 Kč/ks
Krytka nosného profilu 67 x 47 mm
14,00 Kč/ks
14,00 Kč/ks
Krytka sloupku 67 x 47 mm
19,00 Kč/ks
19,00 Kč/ks
Krytka šroubů M 4,8 a M 6
2,00 Kč/ks
2,00 Kč/ks
 
Uvedené ceny jsou bez DPH

Položky kovové, ostatní

Samovrtný šroub plotovek M 4,8 x 45 mm
1,00 Kč/ks
Samovrtný šroub nosných profilů / sloupků M 6 x 25 mm
1,50 Kč/ks
Kovová výztuha nosných profilů / sloupků - jekl pozink
160,00 Kč/m
Silikonové lepidlo
150,00 Kč/ks
Akrylový lak
190,00 Kč/ks
Uvedené ceny jsou bez DPH

Aktuální ceník ke stažení zde.Napište nám!

Vždy vám rádi vyhovíme.

Kopie zprávy je na Váš mail zaslána automaticky

Odeslat zprávu

Cenové nabídky, objednávky